Kraty pomostowe

Kraty pomostowe Tomstal – szerokie zastosowanie

Ze względu na praktyczne zastosowanie i oryginalny design, nasze kraty pomostowe spełniają nie tylko role funkcjonalne w branży przemysłowej. Kraty Wema i kraty Mostostal, które oferujemy, pełnią często funkcje estetyczne. Wykorzystywane są na przykład jako ozdobne elementy elewacji, czy podwieszanych sufitów. Montuje się je w pomieszczaniach mieszkalnych, biurowcach, a nawet galeriach sztuki i restauracjach. Zastosowań może być naprawdę wiele – wszystko zależy od pomysłowości projektantów i inżynierów.

Kraty pomostowe prasowane i zgrzewane

Oferujemy Państwu wysokiej jakości kraty pomostowe, które za każdym razem wykonujemy zgodnie   z wszelkimi niezbędnymi standardami – według normy DIN 24537, zaś ocynkowanie ogniowe, które ma służyć jako ochrona antykorozyjna, zgodnie z normą EN ISO 14 61 (DIN 50976). W naszej ofercie znajdują się kraty pomostowe zgrzewane oraz prasowane. Ponadto możemy zaproponować Państwu produkty sprawdzonych marek, między innymi kraty pomostowe Mostostal. Najważniejsze jest to, że to w naszej ofercie można znaleźć największy wybór wielkości i kształtów krat podestowych, dzięki czemu każdy klient z całą pewnością znajdzie tu produkt  na miarę swoich potrzeb i oczekiwań – tym bardziej, że ceny także mamy konkurencyjnie niskie.

 

A jakie zastosowanie mogą mieć nasze kraty pomostowe?:

stosowane w poziomie wykorzystywane są w zakładach przemysłowych czy w charakterze pomostów suwnic i torów podsuwnicowych.
można je stosować także przy rurociągach i zbiornikach czy też jako chodniki na mostach i kładkach dla pieszych.
to również przykrycie dla kanałów i włazów,
stosowane w pionie mogą tworzyć schody przemysłowe,
to także elementy dekoracyjne oraz scenograficzne, np.  na imprezach kulturalnych, plenerowych (na wybiegach, podestach, scenach, elewacjach).

Wszelkie prawa zastrzeżone Tomstal Sp. z o.o.