a a a a a

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

formularz

Kraty pomostowe zgrzewane

Oferowane tu kraty zgrzewane to jeden z wariantów krat pomostowych, które mają szerokie zastosowanie zwłaszcza w zakładach przemysłowych, ale nie tylko. Prezentowany w tym miejscu rodzaj krat powstaje z wykorzystanie płaskowników nośnych o różnych wymiarach oraz z poprzecznych prętów łączących, które wcześniej zostają odpowiednio przygotowane. Nazwa „kraty zgrzewane” pochodzi natomiast od zastosowanej metody łączenia wymienionych tu elementów – polegającej na zgrzewaniu oporowym.

W naszej bogatej ofercie znaleźć można nie tylko wyroby przez nas wykonywane, ale też sprowadzane od wiodących i zaufanych producentów, oferujemy między innymi wysokiej jakości kraty Wema. Szeroki wybór rozmiarów i kształtów, który możemy Państwu zaproponować, to gwarancja, że każdy klient znajdzie u nas kraty pomostowe zgrzewane idealne do swoich potrzeb.


Kraty pomostowe zgrzewane Kraty pomostowe zgrzewane

Przykłady stosowania krat pomostowych zgrzewanych

Standardowy podział oczek dla krat zgrzewanych

Standardowy podział oczek
Standardowy podział oczek dla krat zgrzewanych wg DIN 24537

Standardowy podział oczek

h - wysokość płaskownika nośnego
g - grubość płaskownika nośnego
Maksymalna długość kraty L=6100 mm
Maksymalna szerokość kraty standardowej B=1000 mm


Rodzaje płaskowników nośnych

h (mm) 20 25 30 40 20 25 30 40 20 25 30 40 20 25 30 40
g (mm)
2
3
4
5

Ciężar krat obramowanych, ocynkowanych

ciężar krat

Kraty zgrzewane SERRATED

Ciekawą opcją w naszej ofercie są kraty zgrzewane SERRATED, które charakteryzuje zwiększony współczynnik tarcia. Użyte do ich wykonania płaskowniki nośne mają wycięte ząbki, dzięki czemu produkt zyskuje lepsze właściwości antypoślizgowe.

Krata Serrated - typ S1
Typ S1 - wykonanie standardowe
Krata Serrated - typ S2
Typ S2 - wykonanie specjalneDzięki takim parametrom kraty zgrzewne SERRATED świetnie sprawdzają się zwłaszcza na pomostach i kładkach, a także tam, gdzie istnieje zwiększone zagrożenie z uwagi na śnieg, lód, smar lub po prostu wilgoć. Takie dane techniczne, jak obciążenia, masy, wielkości oczek czy wymiary płaskowników nośnych, są takie same jak w przypadku krat z gładkim płaskownikiem nośnym. Podobnie też kraty SERRATED są dostępne w wielu wariantach kształtów i wymiarów.

Krata w wykonaniu SerratedKrata pomostowa w wykonaniu "Serrated"Informacja
Wszelkie informacje można nabyć mailowo
biuro@tomstal.com lub telefonicznie +48 58 582 12 06
©2010 TOMSTAL.COM