Stopnie schodowe

Stopnie schodowe, trwałe, estetyczne i ekonomiczne

Stopnie schodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród inwestorów, nie tylko w branży przemysłowej. Ich stalowa konstrukcja charakteryzuje się niezwykłą trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Stopnie schodowe są projektowane w sposób estetyczny i elegancki, dzięki czemu coraz częściej można znaleźć je w biurowcach i w budownictwie mieszkalnym. Co więcej, ich ceny są znacznie niższe niż w przypadku stopni betonowych.

Wymiary stopni schodowych

W naszej ofercie znajdują się stopnie schodowe o typowych, uniwersalnych gabarytach, które opisuje poniższa tabela. Jesteśmy też otwarci na Państwa propozycje i realizujemy indywidualne zamówienia, uwzględniając inne długości i szerokości stopni.

Oferta Tomstal

W naszej ofercie znajdą Państwo również inne niezawodne produkty, takie jak kraty Wema i kraty Mostostal oraz elementy mocujące stopnie schodowe, na przykład:

śruba M12x35 wg DIN 558
nakrętka M12 wg DIN 555
podkładka A13 wg DIN 125

Przykłady zastosowania naszych stopni schodowych

Oferowane przez nas stopnie schodowe, czy kraty pomostowe to gwarancja zarówno jakości i niezawodności, jak i konkurencyjnych cen i fachowej obsługi. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, zawsze starając się zaproponować najlepsze rozwiązanie.

stopnie schodowe
 

Wszelkie prawa zastrzeżone Tomstal Sp. z o.o.