O nas

Firma Tomstal działa na rynku od kilkunastu lat, nieustannie się rozwijając i dbając o to, by jej oferta mogła sprostać konkretnym wymaganiom poszczególnych klientów. Nasza specjalnością jest produkcja wyrobów ze stali, takich jak kraty pomostowe, stopnie schodowe, czy elementy mocujące.

Swoje produkty dedykujemy dla szerokiego grona klientów, działających w różnych branżach. Mamy doświadczenie w produkcji wyrobów stalowych, przeznaczonych do budownictwa, kopalnictwa, przemysłu energetycznego, chemicznego, a także spożywczego. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zawsze proponujemy rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w danej sytuacji. Właśnie dlatego mamy za sobą wiele zrealizowanych zleceń oraz szerokie grono zadowolonych klientów.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do kontaktu. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie zapytania ofertowe. Nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, którzy chętnie udzielają odpowiedzi i pomagają przy doborze najlepszych rozwiązań.